تعمیرات پکیج دیواری

آنچه که برای آموزش تعمیرات پکیج دیواری باید بدانید

برای افرادی که به فکر مدیریت امور خانه هستند

با سرد شدن هوا اولین فکری که به سرِ افراد، مخصوصا پدرِ خانواده می‌رسد؛ راست‌وریس کردن فضای گرم در خانه و بررسی تامین آب گرم مصرفی اعضا خانواده است. با سرد شدنِ هوا، عملکرد درستِ پکیج‌های دیواری و زمینی حسابی پررنگ می‌شود.

اما با چک نکردن آن و وجود ایرادات در پکیج، درست در همان هوای سرد ممکن است پکیج شما به مشکل خورده و به این صورت نیاز به تعمیرات پکیج دیواری داشته باشید.

تعمیرات پکیج دیواری
تعمیرات پکیج دیواری

تعمیرات پکیج دیواری

از پکیج دیواری یا زمینی برای گرم کردن آبِ گرم برای مصرف خانواده و همچنین گرم کردن آب شوفاژ استفاده می‌شود. از مزیت پکیج‌ها، هم کم‌جا بودن آنها است.

هم چنین میزان مصرفِ سوخت و انرژیِ کمتری نسب به باقیِ وسایل برقی و موتورخانه دارند؛ مخصوصا در ساختمان‌های پُرجمعیت با استفاده از پکیج می‌توانید سیستم گرمایشی آبِ گرم ساختمانِ خود را از باقی واحد‌ها مستقل کنید.

پکیج هم مانند دیگر وسایلِ برقی دیگر دچارِ نقص و ایراداتی می‌شود؛ و بنابراین ما نیاز داریم درباره تعمیرات پکیج و راهکارهای آن بدانیم؛ تا در صورت نیاز به تعمیرات پکیج دیواری بتوانیم بهترین و سریع‌ترین تصمیم را بگیریم؛ و در این صورت خللی در تامین آب گرم مصرفی در خانواده نداشته باشیم.

اطلاعات زیادی از قبیل مقالات و فیلم آموزشی تعمیرات پکیج دیواری در محیط اینترنت وجود دارد؛ اما همانطور که می‌دانید تیم برقیار شامل تعمیرکارانِ متخصص و مجرب در امورِ فنی است؛ بنابراین با توجه به تجربه خود در این زمینه، می‌خواهیم در این مقاله به سوالات متداولی که درباره تعمیرات پکیج دیواری پرسیده می‌شود پاسخ دهیم؛ پس برای یافتنِ پاسخ سوالات خود در ادامه همراه ما باشید.

تعمیرات پکیج دیواری و ایرادات رایج آن

ایراداتی مانند گرم نشدن آب، سرد بودن رادیاتورها، افتِ فشارِ پکیج و …، به ما گوشزد می‌کنند، که وقتِ تعمیر پکیج دیواری رسیده است. برخی از ایراداتِ رایج در تعمیرات پکیج دیواری عبارتند از:

از مشکلات اصلی که مصرف‌کنندگان زیادی از آن شکایت دارند، گرم نکردن آب است.

کاهشِ فشار پکیج

وجود مشکل در چراغ پکیج

روشن نشدن مشعل

و …

تعمیرات پکیج دیواری در تهران

سوالی که برای اکثر مصرف‌کننده‌ها پیش می‌آید اینست که چه زمانی باید سرویسِ پکیج دیواری را انجام دهیم؛ و هزینه تعمیرات پکیج دیواری چقدر است؟ در این قسمت به سوالات مهمی که ممکن است در ذهن شما هم باشد پاسخ می‌دهیم.

قیمت تعمیرات پکیج دیواری به عوامل مختلفی مانند تعویض یا تعمیر قطعه معیوب، نرخ تعمیرات پکیج دیواری و.. بستگی دارد. به طور مثال ممکن است پکیج دیواری شما نیاز به تعویضِ شمعک داشته یا شاید پمپِ دستگاه نیاز به تعمیر داشته باشد. برای دریافت قیمت تعمیرات پکیج دیواری ، با برقیار تماس گرفته و از هزینه تعمیر پکیج دیواری خود مطلع شوید.

سرویس پکیج : سرویس دوره‌ای پکیج به دستگاه شما کمک می‌کند که اگر قطعه‌ای از دستگاه، دچارِ مشکل شده است، به باقی قطعات و خود دستگاه آسیب نرساند؛ و از ایجاد هزینه‌های بیشتر جلوگیری می‌کند. پرداخت هزینه سرویس پکیج دیواری بسیار بهتر از هزینه‌های ناگهانی و گاها گزافِ تعمیرات پکیج دیواری است. برای اینکه در فصل زمستان خیال‌تان از بابت گرمای خانه راحت باشد؛ بهتر است در آغاز پاییز پکیج خود را سرویس یا تعمیر کنید، تا زمستانی آسوده داشته باشید.

از کجا بفهمیم پکیج‌مان دچار رسوب‌گرفتگی شده است؟ اگر در حین استحمام متوجه شدید به صورت مکرر آب مرتبا سرد و سپس گرم می‌شود، ممکن است در مخزن دستگاه و لوله‌های پکیج رسوب ایجاد شده باشد؛ و نیاز به رسوب گیری پکیج داشته باشید. رسوباتِ موجود در لوله پکیج باعث کم شدنِ فشار آب در لوله‌ها و نهایتا سرد شدن آن می‌شوند.

معمولا به دلیل مشغله‌های کار و زندگی و غافل شدن از سرویسِ وسایل برقی، اکثر افراد با خرابیِ وسایل برقی مخصوصا در مواقع نیاز مواجه می‌شوند؛ که یکی از این وسایل مهم در فصل زمستان، پکیج است. در این مطلب سعی کردیم نکاتی درباره تعمیرات پکیج دیواری و سوالاتِ متداول کاربران درباره تعمیرات پکیج دیواری را مطرح کنیم.

چنانچه می‌خواهید خیال‌تان از بابتِ پکیج خود راحت شود، با برق یار تماس بگیرید؛ و از خدمات تعمیر و سرویس پکیج متخصصان برقیار استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای تعمیرات پکیج دیواری خود از افراد زبده و کاربلد استفاده کنید تا از هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید.
تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۹