پکیج

پکیج

پکیج یا به انگلیسی Water Heater دستگاهی است که دیگر دردسرهای موتورخانه مرکزی ‌را ندارد و می‌تواند برای هر واحد به صورت جداگانه از پکیج استفاده کرد. همچنین پکیج نسبت به موتورخانه مرکزی، بازده بالاتری دارد و سوخت کمتری مصرف ‌می‌کند. علاوه بر این لوله کشی‌های پیچیده و گسترده هم حذف ‌می‌شود.

پکیج برقی ، پکیج زمینی یا هر مدل دیگری از پکیج‌ها، نقش اساسی در گرم کردن آب و شوفاژ‌ها را در ساختمان‌های امروزی بر عهده دارد. اگر برای پکیج شما مشکلی پیش آمده، به هیچ عنوان احساس اضطراب یا تنهایی نکنید. برقیار در کنار شماست تا در زمینه‌ی عیب‌یابی، نصب، سرویس یا تعمیر پکیج به شما یاری کند.

خدمات قابل ارائه در این بخش

تعمیر پکیج

نصب پکیج

سرویس پکیج

تعمیرات پکیج

خدمات پکیج

تاسیسات پکیج

پکیج برقی

پکیج زمینی

پکیج دیواری

هواگیری پکیج

ارور پکیج

راه اندازی پکیج

بهترین پکیج

01-01-01

قیمت مناسب

بازدید رایگان در محل

بازدید رایگان در محل

خدمات ۲۴ساعته

خدمات ۲۴ ساعته / ۷ روز هفته

برقکار قابل اعتماد

متخصصین مجرب

قیمت خدمات پکیج

 • قیمت تعمیر پکیج

  قیمت گذاری بعد از بازدید
 • قیمت نصب پکیج

  قیمت گذاری بعد از بازدید
 • قیمت سرویس پکیج

  قیمت گذاری بعد از بازدید
 • قیمت راه اندازی پکیج

  قیمت گذاری بعد از بازدید

سوالات مرتبط

بعد از ثبت خدمت (از طریق فرم یا تلفن) روال کاری شما از طریق برقیار شروع می‌شود. ابتدا خدمت به برقیاران ارجاع داده می‌شود، برقیاران قیمت گذاری می‌کنند و سپس بهترین برقیار از نظر امتیاز و قیمت گذاری به شما ارجاع داده می‌شود تا در مکان و زمانی که باهم تعیین می‌کنید، ارائه خدمت صورت گیرد.

شما از دو راه می‌توانید خدمت خود را ثبت کنید. یک راه فرمِ ثبت خدمتدر وبسایت برقیار است. راه دیگر از طریق شماره تماس ۰۲۱۴۲۸۱۰ (داخلی ۶۰۳) می‌توانید، خدمت خود را ثبت کنید. (در ساعات غیر اداری هم می‌توانید با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۲۴۴۰۱ تماس بگیرید یا از طریق واتساپ پیغام بگذارید)

شما یا می‌توانید قطعات را خودتان شخصا از مغازه‌ها خرید کنید یا اینکه برقیاران، قطعات مورد نیاز را برای‌تان بخرند. هزینه قطعات از هزینه خدمات به صورت جدا محاسبه می‌شود.

بعد از قیمت گذاری در محل، برقیار یک پیش‌فاکتور به شما می‌دهد که تمام جزئیات (اعم از خدمت و قطعات مورد نیاز) با قیمت در آن مشخص شده و در صورتی که شما آن را امضا کنید، بدین معناست که شما به برقیار اجازه شروع کار را داده‌اید. در نهایت بعد از انجام کار شما هزینه‌ای که با برقیار توافق کردید را برای او واریز می‌نمایید.

پس از انجام خدمت، بخش پشتیبانی سامانه برقیار با شما تماس می‌گیرد و میزان رضایت شما را جویا می‌شود. شما می‌توانید سه مدل امتیاز به کارِ برقیار بدهید: امتیاز A به معنای بالاترین میزان رضایت شماست ( ۷۰% تا ۱۰۰%). امتیاز B به معنای میزان رضایت متوسط شماست (۴۰% تا ۷۰%). امتیاز C به معنای پایین بودنِ میزان رضایت شماست (زیر ۴۰%). این امتیازها به سامانه برقیار کمک می‌کند تا روز به روز خدمات با کیفیت‌تری به شما ارائه دهد.

بین ۲ ساعت تا یک روز کاری طول می‌کشد تا برقیار مورد نظر با شما تماس بگیرد.

در ساعات غیر اداری شما می‌توانید با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۲۴۴۰۱ تماس بگیرید (تماس تلفنی یا واتساپ) تا برقیار مورد نظر برای خدمت مورد نظر شما ارجاع داده شود.

سامانه برقیار هیچ مسئولیتی در قبال رد و بدل کردن شماره تماس بین شما و برقیارِ خدمت دهنده برای کارهای آتی را قبول نمی‌کند. برای کارهای بعدی با راه‌های ارتباطی سامانه برقیار (شماره تماس و وبسایت) در تماس باشید.

 

تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۹