خدمات ژنراتور

ژنراتور

ژنراتور (یا Electric generator) به معنای تولیدکننده است. دستگاهی که انرژی مکانیکی را به برق تبدیل می‌کند و در ساختمان‌های مسکونی و تجاری، کارخانه‌های صنعتی، بیمارستان‌ها و… مورد استفاده‌های زیادی در راستای تولید و تامین برق اضطراری قرار می‌گیرد.

ژنراتور برق در خانه‌ها و شرکت‌ها نقش اساسی برای تامین برق در مواقع اضطراری ایفا می‌کند. اگر برای ژنراتور شما مشکلی به وجود آمده، به هیچ وجه احساس اضطراب یا تنهایی نکنید. برقیار در کنار شماست و در زمینه‌ی تعمیر، نصب یا سرویس دستگاه شما در هر مدلی به شما یاری می‌کند.

خدمات قابل ارائه در این بخش

تعمیر ژنراتور

نصب ژنراتور

سرویس ژنراتور

راه اندازی ژنراتور

ژنراتور سنکرون

ژنراتور گازی

دیزل ژنراتور

ژنراتور کوچک

ژنراتور برق

انواع ژنراتور

ژنراتور دست دوم

اجاره ژنراتور

تعمیر موتوربرق

قیمت مناسب

بازدید رایگان در محل

خدمات ۲۴ ساعته / ۷ روز هفته

متخصصین مجرب

قیمت خدمات ژنراتور

 • قیمت تعمیر ژنراتور

  قیمت گذاری بعد از بازدید
 • قیمت نصب ژنراتور

  قیمت گذاری بعد از بازدید
 • قیمت سرویس ژنراتور

  قیمت گذاری بعد از بازدید
 • قیمت راه اندازی

  قیمت گذاری بعد از بازدید

سوالات مرتبط

بعد از ثبت خدمت (از طریق فرم یا تلفن) روال کاری شما از طریق برقیار شروع می‌شود. ابتدا خدمت به برقیاران ارجاع داده می‌شود، برقیاران قیمت گذاری می‌کنند و سپس بهترین برقیار از نظر امتیاز و قیمت گذاری به شما ارجاع داده می‌شود تا در مکان و زمانی که باهم تعیین می‌کنید، ارائه خدمت صورت گیرد.

شما از دو راه می‌توانید خدمت خود را ثبت کنید. یک راه فرمِ ثبت خدمتدر وبسایت برقیار است. راه دیگر از طریق شماره تماس ۰۲۱۴۲۸۱۰ (داخلی ۶۰۳) می‌توانید، خدمت خود را ثبت کنید. (در ساعات غیر اداری هم می‌توانید با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۲۴۴۰۱ تماس بگیرید یا از طریق واتساپ پیغام بگذارید)

شما یا می‌توانید قطعات را خودتان شخصا از مغازه‌ها خرید کنید یا اینکه برقیاران، قطعات مورد نیاز را برای‌تان بخرند. هزینه قطعات از هزینه خدمات به صورت جدا محاسبه می‌شود.

بعد از قیمت گذاری در محل، برقیار یک پیش‌فاکتور به شما می‌دهد که تمام جزئیات (اعم از خدمت و قطعات مورد نیاز) با قیمت در آن مشخص شده و در صورتی که شما آن را امضا کنید، بدین معناست که شما به برقیار اجازه شروع کار را داده‌اید. در نهایت بعد از انجام کار شما هزینه‌ای که با برقیار توافق کردید را برای او واریز می‌نمایید.

پس از انجام خدمت، بخش پشتیبانی سامانه برقیار با شما تماس می‌گیرد و میزان رضایت شما را جویا می‌شود. شما می‌توانید سه مدل امتیاز به کارِ برقیار بدهید: امتیاز A به معنای بالاترین میزان رضایت شماست ( ۷۰% تا ۱۰۰%). امتیاز B به معنای میزان رضایت متوسط شماست (۴۰% تا ۷۰%). امتیاز C به معنای پایین بودنِ میزان رضایت شماست (زیر ۴۰%). این امتیازها به سامانه برقیار کمک می‌کند تا روز به روز خدمات با کیفیت‌تری به شما ارائه دهد.

بین ۲ ساعت تا یک روز کاری طول می‌کشد تا برقیار مورد نظر با شما تماس بگیرد.

در ساعات غیر اداری شما می‌توانید با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۲۴۴۰۱ تماس بگیرید (تماس تلفنی یا واتساپ) تا برقیار مورد نظر برای خدمت مورد نظر شما ارجاع داده شود.

سامانه برقیار هیچ مسئولیتی در قبال رد و بدل کردن شماره تماس بین شما و برقیارِ خدمت دهنده برای کارهای آتی را قبول نمی‌کند. برای کارهای بعدی با راه‌های ارتباطی سامانه برقیار (شماره تماس و وبسایت) در تماس باشید.

 

دیگر خدمات

تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۹