#فردایی_روشن

مسئولیت اجتماعی "برقیار"

io;ijo

جوانان

سامانه“برقیار” یک مسئولیت را همیشه در راستای کارهای خود قرار می‌دهد و آن آموزش ایرانیان است. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آموزش در جهت بالابردن تخصص و مهارت‌هایشان. تا به امروز مجموعه “برقیار” دو قشر مختلف جامعه را هدف قرار داده؛ نونهالان و جوانان.

download

نونهالان

در فردایی روشن برای نونهالان به آموزش درباره مصرف بهینه انرژی و در مصاحبه‌ای با دانسجویان از دغدغه‌های جوانان با خبر گشتیم. هدف سامانه “برقیار” از این جنبش داشتنِ ایرانی آباد با کمک مردم متخصص خود است. در ادامه با هر دو کمپین بیشتر آشنا می‌شوید.

در اقدام اولِ فردایی روشن،“برقیار”با همکاری مهد کودک جیکو به آموزش کودکان پیش دبستانی (رنج سنی 5 تا 6 سال) درباره استفاده درست از برق پرداخت. تیم “برقیار” دو هفته کامل برای برنامه‌ریزی و اجرای این پروژه زمان گذاشت. همانطور که در ویدیو مشاهده می‌کنید، ابتدا از کودکان درباره برق و انرژی سوال‌هایی پرسیده شد و سپس در یک کارگاه آموزشی شاد با استفاده از داستانسرایی و عروسک به تعلیم عنوان زیر پرداخته شد:‌‌‌‌‌‌

  • برق چیست و از کجا تولید می‌شود.
  • انرژی خورشیدی می‌تواند به ما در ساخت برق کمک کند.
  • و چه کار‌هایی بهتر است انجام ندهیم تا مصرف برق کمتر شود.

شما هم اگر مثل مجموعه برقیار، نگران این حقیقت هستید که جامعه ایرانی نیاز دارد تا کل جامعه فردایی روشن داشته باشد، لطفا به بچه‌ها از کودکی یاد بدهید که برق را چطور به صورت بهینه مصرف کنند.

در اقدام دوم فردایی روشن، “برقیار” در روز جهانی جوان به سراغ دانشجویان رفت و از دغدغه‌های آنها پرسید (مصاحبه با جوانان در رنج سنی بیست و یک تا بیست و هفت سال). “برقیار” براساس مسئولیت و ارزشی که برای جامعه خود قائل است. یعنی رشد و اشتغالزایی، سوالاتی ار آنها مطرح کرد که می‌تواند دغدغه هر جوان امروزی باشد. سوال‌ها براساس زندگی و شرایط اشخاص قابل پاسخ هستند. شما به عنوان یک جوان چطور به این سوالات پاسخ می‌دهید؟ از همه چیز مهمتر این است که باید مواظب ثانیه‌هایی که بی‌استفاده سپری می‌شوند باشید.

اگر شما هم “فردایی روشن” را مسئولیت خود می‌دانید و ایده‌ای دارید با این مفهوم به جامعه ایرانی در راستای پیشرفت و رشد کمک کند، آن را در فرم زیر با مجموعه برقیار در میان بگذارید.

برق یار

برق‌یار، استارتاپی در زمینه‌ی انرژی برق برای افرادی است که نیاز به خدمات برقی در خانه یا اداره‌های خود دارند یا کسانی که می‌خواهند مهارت‌های برقی خود را به صورت عملی ارتقا دهند. برق‌یار پلتفرمی برای ارتباط دانشگاه با صنعت است که افراد متخصص را با دانش و تجربه در بازار کار پرورش می‌دهد و برایشان اشتغال ایجاد می‌کند.برق‌یار رسماً خدمات خود را از آبان ماه سال ۱۳۹۷ در بعضی از محله‌های تهران هم در حوزه‌های عمومی و هم در حوزه‌‌های تخصصی برق آغاز کرد. چشم انداز برق‌یار خدمت رسانی به تمام مناطق ایران است.ارزش‌های برق‌یار اشتغال‌زایی در حوزه انرژی برق، کیفیت و امنیت در خدمت، ضمانت در ارائه پروژه، ارتقای مهارت‌های فردی و از همه مهم‌تر یاری رسانی به تمام مشتریانش است. تمایز اصلی برق‌یار، سخت گیری در آموزش و پرورش متخصصینی است که قرار است به عنوان “برق‌یار” در منازل و اداره‌ها، نیازهای برقی ایرانیان را برطرف کنند.

ارتباط با ما

۸۸۹۱۴۱۹۵ – ۰۲۱

۴۲۸۱۰ – ۰۲۱

۰۹۱۲۰۷۲۴۴۰۱

info@barghyar.com

هفت تیر کوچه قابوسنامه خیابان زهره پلاک ۳۱


تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۷
X