تعمیر آبگرمکن ایستاده

تعمیر آبگرمکن ایستاده را پشت گوش نیاندازید!

تعمیر آبگرمکن ایستاده زمانی به فکر شما می رسد که نسبت به بعضی مسائل فنی آبگرمکن، بی تفاوتی از خود نشان داده اید. وقتی دستگاهتان علایم خرابی از خود نشان می دهد، تازه تصمیم به تعمیر آبگرمکن ایستاده می گیرید. گاهی اوقات این سهل انگاری ها خسارات مالی زیادی دارد اما ما برای تعمیر آبگرمکن ایستاده نکات ساده ای را عنوان خواهیم کرد که با حداقل هزینه، دستگاهتان سرحال شود. پس نگران قیمت تعمیر آبگرمکن ایستاده نباشید…

تعمیر آبگرمکن ایستاده
تعمیر آبگرمکن ایستاده

آموزش تعمیر آبگرمکن ایستاده

پیش از تعمیر آبگرمکن ایستاده مراقب باشید که جریان برق داخل دستگاه قطع باشد. پس اول مدار پنل برق را قطع کرده و با کمک ولت سنج غیر تماسی مطمئن شوید که برقی داخل سیم ها وجود ندارد. چنانچه برای تعمیر آبگرمکن ایستاده گازی اقدام کرده اید، مورد بالا برای شما منتفی ست.

کارتو به برقیار بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

با برقیار تماس بگیر

در کوتاهترین زمان قیمت بگیر

خیلی از سوالاتی که پیرامون آبگرمکن مطرح است این است که چرا آب مصرفی گرم نمی شود. اما تا به حال برایتان اتفاق افتاده آبی که استفاده می کنید بیش از حد داغ باشد؟ یا هنگام چنین اتفاقی به این فکر افتاده اید که نسبت به تعمیر آبگرمکن ایستاده اقدام کنید؟ باید بدانید این موضوع هم مانند آبی که گرم نمی شود، نیازمند رسیدگی ست و امکان دارد مشکل ساز شود. چنانچه این مورد برای شما پیش آمده، احتمال دارد ترموستات های دستگاه شما روی درجه بالا تنظیم (ست) شده اند.

و اما چگونه تنظیمات ترموستات را چک کنیم؟

۱ – برقی که در پنل دستگاه قرار دارد می بایست قطع شود.

۲ – عایق ها را از دستگاه جدا کنید.

۳ – فعلا به سیم ها دست نزنید و از طریق ولت سنج مطمئن شوید که جریان برق قطع شده باشد.

۴ – اکنون دمای ترموستات ها را چک کنید. می بایست دماها یکی بوده و بین ۱۱۵ و ۱۲۰ درجه فارنهایت قرار داشته باشند.

۵ – عایق و پنل دسترسی را دوباره در سر جای خود قرار دهید.

۶ – آبگرمکن را روشن کنید.

مشکل دیگری که شما را مجاب به تعمیر آبگرمکن ایستاده می کند، چکه کردن آب است. البته این معضل می تواند بخاطر لوله کشی و فلکه ها باشد اما ممکن است به مخزن دستگاه هم مرتبط باشد. توصیه ما به شما تعمیر مخزن آبگرمکن ایستاده است تا سریعا بتوانید جلوی یک فاجعه را بگیرید.

و اما چرا این اتفاق می افتد؟ ۲ دلیل احتمال دارد:

یک: المنت های گرمایشی سفت نیست.

دو: مخزن دستگاه فرسایش پیدا کرده.

اگر مورد اول بود، با آچار آن ها را سفت کنید و اگر مورد دوم بود، می بایست مخزن جدید جایگزین کنید زیرا مخزنی که فرسایش پیدا کرده باشد قابل تعمیر نیست.

برویم سراغ عمده ترین مشکلی که مصرف کننده به خاطر آن، سراغ تعمیر آبگرمکن ایستاده می رود: داغ نبودن آب!

یکی از دلایل آن می تواند این باشد که مخزن دستگاه نسبت به حجم مصرفی شما کوچکتر است. یعنی شما از دستگاه زیاد استفاده می کنید اما چون مخزن دستگاه کوچک است، آب کمتری را می تواند داغ کند و در اختیار شما قرار دهد. دلیل بعدی مربوط می شود به همان همیشگی! المنت ها منظورمان است.

اگر فکر می کنید حجم مخزن مناسب است، پس باید به سراغ المنت ها بروید. اگر آب مصرفی تان ولرم می شود، به دلیل خرابی المنت بالایی ست و اگر آب داغ سریعا به آب سرد تبدیل می شود، به دلیل خرابی المنت پایینی ست.

علی الحساب تعمیر آبگرمکن ایستاده به پایان رسد اما صحبت ما نه…

خط آخر...

عناوین ذکر شده:

۱- قطع برق پیش از تعمیر آبگرمکن ایستاده

۲ – دلیل داغی بیش از حد آب

۳ – دلیل چکه کردن آب

۴ – دلیل سرد بودن آب

تعمیر آبگرمکن ایستاده

مطالبی که با شما درمیان گذاشتیم، خلاصه ای از عمده ترین مشکلات مصرف کنندگان بود که آن ها را وادار به تعمیر آبگرمکن ایستاده می کند. تعمیر این دستگاه آنچنان سخت نخواهد بود اما اگر خواستید اقدام به تعمیر آبگرمکن ایستاده سوراخ شده کنید، بهتر است از متخصصین مربوطه مشورت بگیرید. توصیه ما به شما تکنسین های برق یار است که در هر ساعت از شبانه روز، قادر خواهند بود به شما مشاوره رایگان دهند.

تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۹