قیمت تعمیر آبگرمکن

قبل از تعمیر آبگرمکن، هزینه آن را بدانید

احتمالا برای شما هم پیش آمده که وسیله‌ای در خانه خراب شده باشد؛ و مجبور به تعمیر آن شده باشید. گاهی پیش‌ می‌آید که فکر‌ می‌کنیم مشکل خیلی ساده است و تعمیرکار‌ ادعا می‌کند که خیلی سریع و راحت‌ می‌تواند دستگاه را تعمیر کند. اما پس از اتمام کار‌ می‌بینیم که یک لیست بلندبالا از قطعات و اقداماتی که برای تعمیر انجام داده تحویلمان‌ می‌دهد؛ و هزینه تعمیر خیلی بیشتر از آن چیزی شده که فکرش را‌ می‌کردیم.

این روزها که هوا سرد شده استفاده از آبگرمکن بیشتر‌ می‌شود؛ و احتمال خرابی آن هم بالا‌ می‌رود. برای اینکه مشکل گفته شده برایتان پیش نیاید؛ بهتر است قبل از اقدام، قیمت تعمیر آبگرمکن را بدانید. اما چگونه‌ می‌توانید مطمئن شوید که قیمت تعمیر آبگرمکن به درستی اعلام شده؛ و شما نباید بیشتر از آن مبلغی را بپردازید؟ با ما باشید تا درباره چگونگی تعیین و تخمین قیمت تعمیر آبگرمکن بیشتر صحبت کنیم.

قیمت تعمیر آبگرمکن چگونه تعیین می‌شود؟

۱. آبگرمکن شما از چه نوعی است؟ دیواری یا زمینی؟ گازی یا برقی؟ از آبگرمکن خورشیدی استفاده‌ می‌کنید؟ هزینه تعمیر گازی با هزینه تعمیر آبگرمکن برقی یا خورشیدی یکسان نیست. چرا که در تجهیزات و خرابی‌های احتمالی تفاوت وجود دارد. برای مثال هزینه تعمیر آبگرمکن خورشیدی باتوجه به‌اینکه ممکن است ایراد در پنل‌ها و تجهیزات آن باشد، احتمالا بالاتر خواهد بود.

۲. خرابی چقدر دردسر دارد؟ با تعویض یک سیم و اتصال کار تمام‌ می‌شود؛ یا دستگاه شما نیاز به تعویض چندین قطعه دارد؟ بسته به نوع خرابی و ایراد و قطعات مورد نیاز، هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری یا زمینی شما متفاوت خواهد بود.

۳. از کجا کمک‌ می‌خواهید؟ تعمیرکار محل زندگیتان؟ یا دستگاه شما گارانتی داشته و شرکت تولید کننده تعمیر آبگرمکنتان را بر عهده‌ می‌گیرد؟ شاید هم از مراکز خدمات‌رسانی آنلاین کمک‌ می‌خواهید. هر تعمیرکار و کارشناسی ممکن است قیمت تعمیر آبگرمکن را متفاوت اعلام کند. بنابراین مهم است قبل از اقدام به تعمیر از چند کارشناس راجع‌به هزینه کار پرس‌و‌جو کنید.

چگونه قبل از اقدام به تعمیر از قیمت تعمیر آبگرمکن مطلع شویم؟

بسیاری از مراکز خدمات‌رسانی تعرفه خدمات خود را روی وبسایتشان اعلام کرده و در آنجا‌ می‌توانید قیمت تعمیر آبگرمکن با توجه به نوع و ایراد آن ملاحظه کنید. به علاوه بعضی مراکز خدمات آنلاین تعمیر و نصب آبگرمکن کارشناس مربوطه را برای بازدید از دستگاه شما‌ می‌فرستند و پس از عیب‌یابی، قیمت تعمیر آبگرمکن را به طور دقیق اعلام‌ می‌کنند. شما‌ می‌توانید در صورت تمایل پس از آگاهی از هزینه و قیمت تعمیر آبگرمکن اقدام به تعمیر آن کنید.

سخن آخر

همان‌طور که گفتیم قیمت تعمیر آبگرمکن با توجه به نوع و ایراد احتمالی متفاوت خواهد بود. اما اعتماد شما به تعمیرکار و اطمینان از مبلغی که برای نصب یا تعمیر آبگرمکن می‌پردازید، موضوع مهمی است.

برقیار این مشکل را حل کرده است. شما‌ می‌توانید با مراجعه به وبسایت برقیار ایراد به وجود آمده برای دستگاهتان را ثبت کنید. سپس کارشناس در کوتاه‌ترین زمان ممکن از آبگرمکن شما بازدید کرده و هزینه تعمیر آبگرمکن ایستاده یا دیواری شما را اعلام‌ می‌کند. به این ترتیب شما از قیمت تعمیر آبگرمکن اطمینان یافته و پس از اتمام کار مبلغ بیشتری را پرداخت نخواهید کرد. برای اطلاع از خدمات و درخواست کارشناس با ما تماس بگیرید.

تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۹