قیمت نصب آبگرمکن

قیمت نصب آبگرمکن به چه عواملی بستگی دارد؟

در این موقع از سال زمان خریدن آبگرمکن است. اگر شما هم قصد خرید آبگرمکن دارید، مهم است بدانید قیمت نصب آبگرمکن  چقدر است. قیمت نصب آبگرمکن ممکن است با توجه به شرایط و عوامل مختلف، متفاوت باشد. در این مقاله برایتان درباره قیمت نصب آبگرمکن و عواملی که بر زیاد و کم بودن آن موثر است، توضیح‌ می‌دهیم.

هنگامی که‌ می‌خواهیم وسیله جدیدی برای خانه بخریم، باید علاوه بر هزینه دستگاه، هزینه حمل و نصب آن را هم در نظر داشته باشیم. آبگرمکن از جمله وسایلی است که باید برای حمل و نصب آن هزینه کنیم.

قیمت نصب آبگرمکن

۱ - نوع آبگرمکن شما از عوامل موثر بر قیمت نصب آبگرمکن است

آبگرمکن شما مخزنی است یا دیواری؟ اگر اولین بار است که‌ می‌خواهید از آبگرمکن مخزنی استفاده کنید، احتمالا هزینه بیشتری را باید بپردازید. بیشتر بودن قیمت نصب آبگرمکن ایستاده به این دلیل است که برای نصب آن نیاز به لوله کشی مجدد وجود دارد. اگر برای نصب آبگرمکن شما نیاز به نصب شیر آلات و اتصالات جدید وجود داشته باشد، مبلغ بیشتری را باید بپردازید. به طور معمول شرکت‌هایی که خدمات نصب ارائه‌ می‌دهند، تعرفه متفاوتی برای نصب انواع مختلف آبگرمکن اعلام‌ می‌کنند. برای  مثال قیمت نصب آبگرمکن برقی با قیمت نصب آبگرمکن گازی به دلیل نیاز به نصب تجهیزات متفاوت، یکسان نخواهد بود.

قیمت نصب آبگرمکن

همچنین اگر شما تصمیم به استفاده از آبگرمکن خورشیدی گرفته‌اید، در نظر داشته باشید که برای نصب این آبگرمکن باید در پشت بام تجهیزات پنل خورشیدی نصب شود و لوله کشی از پشت بام به داخل منزل انجام شود. طبیعی است که قیمت نصب آبگرمکن خورشیدی با توجه به دشواری و تخصص لازم بالاتر خواهد بود.

۲ - آبگرمکن خود را از چه فروشگاه و برندی خریداری می‌کنید؟

بسته به نوع برند آبگرمکن خریداری شده، ممکن است شما لازم نباشد هزینه‌ای را برای نصب آبگرمکن پرداخت کنید. بعضی از فروشگاه‌ها و برندهای موجود در بازار خدمات نصب رایگان آبگرمکن را ارائه‌ می‌دهند و دیگر لازم نیست مبلغی جداگانه را برای نصب پرداخت کنید.

۳ - از چه مرکز خدمات رسانی برای نصب آبگرمکن کمک می‌خواهید؟

هر مرکز خدمات رسانی تعرفه متفاوتی را برای خدمات خود ارائه‌ می‌دهد. شما‌ می‌توانید برای اطلاع از قیمت نصب آبگرمکن دیواری یا دیگر انواع آبگرمکن به سایت این مراکز مراجعه کنید و تعرفه آنها را مشاهده کنید و قیمت نصب آبگرمکن را در مراکز مختلف با هم مقایسه کنید.

علاوه بر این اگر از متخصصان محلی کمک‌ می‌خواهید، بسته به جایی که در آن زندگی‌ می‌کنید، قیمت خدمات‌ می‌تواند متفاوت باشد.

قیمت نصب آبگرمکن

آبگرمکن شما مخزنی است یا دیواری؟ اگر اولین بار است که‌ می‌خواهید از آبگرمکن مخزنی استفاده کنید، احتمالا هزینه بیشتری را باید بپردازید. بیشتر بودن قیمت نصب آبگرمکن ایستاده به این دلیل است که برای نصب آن نیاز به لوله کشی مجدد وجود دارد. اگر برای نصب آبگرمکن  شما نیاز به نصب شیر آلات و اتصالات جدید وجود داشته باشد، مبلغ بیشتری را باید بپردازید. به طور معمول شرکت‌هایی که خدمات نصب ارائه‌ می‌دهند، تعرفه متفاوتی برای نصب انواع مختلف آبگرمکن اعلام‌ می‌کنند. برای  مثال قیمت نصب آبگرمکن برقی با قیمت نصب آبگرمکن گازی به دلیل نیاز به نصب تجهیزات متفاوت، یکسان نخواهد بود.

برق یار

شما هم به دنبال یک تعمیرکار یا سرویس‌کار مطمئن می‌گردید؟ شما هم در محلِ زندگی خود از یک مغازه الکتریکی به دیگری سرگردان هستید؟ شما هم نیاز به متخصصین مورد اعتماد دارید؟ جای درستی آمدید. برق‌یار، استارتاپی در زمینه خدمات برقی در محل است. خدمات برقیار برای تمام کسانی است که در خانه یا شرکت خود مشکلاتی در زمینه تعمیر، سرویس و نصب هر وسیله برقی دارند.

ارتباط با ما

۸۸۹۱۴۱۹۵ – ۰۲۱

۴۲۸۱۰ – ۰۲۱

۰۹۱۲۰۷۲۴۴۰۱

info@barghyar.com

هفت تیر کوچه قابوسنامه خیابان زهره پلاک ۳۱


تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۷
X