تعمیر آبگرمکن

آبگرمکن

آبگرمکن‌ یا به انگلیسی Water Heater دارای دو نوع مخزن دار یا بدون مخزن است. آبگرمکن مخزن دار همان آبگرمکن ایستاده و بدون مخزن هم به آبگرمکن دیواری معروف است. آبگرمکن دیواری به محض اینکه شیر آب گرم باز شود، آب وارد دستگاه شده و از لوله های مسی که به وسیله مشعل گرم شده‌اند، می‌گذرد و گرم می‌شود.
آبگرمکن دیواری یا ایستاده در هر خانه‌ای آب را گرم می‌کند پس امان از روزی که آبگرمکن خراب شود‌؛ نه می‌توانید حمام کنید و نه ظرف‌ها را بشویید. اگر برای آبگرمکن شما مشکلی پیش آمده، به هیچ وجه احساس اضطراب یا تنهایی نکید. برقیار در کنار شماست تا در زمینه‌ی عیب‌یابی، نصب، سرویس یا تعمیر آبگرمکن به شما یاری کند.

خدمات قابل ارائه در این بخش

تعمیر آبگرمکن

نصب آبگرمکن

سرویس آبگرمکن

هواگیری آبگرمکن

آبگرمکن دیواری

آبگرمکن زمینی

آبگرمکن ایستاده

آبگرمکن گازی

آبگرمکن برقی

آبگرمکن خورشیدی

آبگرمکن مخزن دار

انواع آبگرمکن

01-01-01

قیمت مناسب

بازدید رایگان در محل

بازدید رایگان در محل

خدمات ۲۴ساعته

خدمات ۲۴ ساعته / ۷ روز هفته

برقکار قابل اعتماد

متخصصین مجرب

قیمت خدمات آبگرمکن

 • قیمت تعمیر آبگرمکن

  قیمت گذاری بعد از بازدید
 • قیمت نصب آبگرمکن

  قیمت گذاری بعد از بازدید
 • قیمت سرویس آبگرمکن

  قیمت گذاری بعد از بازدید
 • قیمت هواگیری آبگرمکن

  قیمت گذاری بعد از بازدید

سوالات مرتبط

بعد از ثبت خدمت (از طریق فرم یا تلفن) روال کاری شما از طریق برقیار شروع می‌شود. ابتدا خدمت به برقیاران ارجاع داده می‌شود، برقیاران قیمت گذاری می‌کنند و سپس بهترین برقیار از نظر امتیاز و قیمت گذاری به شما ارجاع داده می‌شود تا در مکان و زمانی که باهم تعیین می‌کنید، ارائه خدمت صورت گیرد.

شما از دو راه می‌توانید خدمت خود را ثبت کنید. یک راه فرمِ ثبت خدمتدر وبسایت برقیار است. راه دیگر از طریق شماره تماس ۰۲۱۴۲۸۱۰ (داخلی ۶۰۳) می‌توانید، خدمت خود را ثبت کنید. (در ساعات غیر اداری هم می‌توانید با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۲۴۴۰۱ تماس بگیرید یا از طریق واتساپ پیغام بگذارید)

شما یا می‌توانید قطعات را خودتان شخصا از مغازه‌ها خرید کنید یا اینکه برقیاران، قطعات مورد نیاز را برای‌تان بخرند. هزینه قطعات از هزینه خدمات به صورت جدا محاسبه می‌شود.

بعد از قیمت گذاری در محل، برقیار یک پیش‌فاکتور به شما می‌دهد که تمام جزئیات (اعم از خدمت و قطعات مورد نیاز) با قیمت در آن مشخص شده و در صورتی که شما آن را امضا کنید، بدین معناست که شما به برقیار اجازه شروع کار را داده‌اید. در نهایت بعد از انجام کار شما هزینه‌ای که با برقیار توافق کردید را برای او واریز می‌نمایید.

پس از انجام خدمت، بخش پشتیبانی سامانه برقیار با شما تماس می‌گیرد و میزان رضایت شما را جویا می‌شود. شما می‌توانید سه مدل امتیاز به کارِ برقیار بدهید: امتیاز A به معنای بالاترین میزان رضایت شماست ( ۷۰% تا ۱۰۰%). امتیاز B به معنای میزان رضایت متوسط شماست (۴۰% تا ۷۰%). امتیاز C به معنای پایین بودنِ میزان رضایت شماست (زیر ۴۰%). این امتیازها به سامانه برقیار کمک می‌کند تا روز به روز خدمات با کیفیت‌تری به شما ارائه دهد.

بین ۲ ساعت تا یک روز کاری طول می‌کشد تا برقیار مورد نظر با شما تماس بگیرد.

در ساعات غیر اداری شما می‌توانید با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۲۴۴۰۱ تماس بگیرید (تماس تلفنی یا واتساپ) تا برقیار مورد نظر برای خدمت مورد نظر شما ارجاع داده شود.

سامانه برقیار هیچ مسئولیتی در قبال رد و بدل کردن شماره تماس بین شما و برقیارِ خدمت دهنده برای کارهای آتی را قبول نمی‌کند. برای کارهای بعدی با راه‌های ارتباطی سامانه برقیار (شماره تماس و وبسایت) در تماس باشید.دیگر خدمات

بلاگ های مرتبط

برق یار

شما هم به دنبال یک تعمیرکار یا سرویس‌کار مطمئن می‌گردید؟ شما هم در محلِ زندگی خود از یک مغازه الکتریکی به دیگری سرگردان هستید؟ شما هم نیاز به متخصصین مورد اعتماد دارید؟ جای درستی آمدید. برق‌یار، استارتاپی در زمینه خدمات برقی در محل است. خدمات برقیار برای تمام کسانی است که در خانه یا شرکت خود مشکلاتی در زمینه تعمیر، سرویس و نصب هر وسیله برقی دارند.

ارتباط با ما

۸۸۹۱۴۱۹۵ – ۰۲۱

۴۲۸۱۰ – ۰۲۱

۰۹۱۲۰۷۲۴۴۰۱

info@barghyar.com

هفت تیر کوچه قابوسنامه خیابان زهره پلاک ۳۱تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۷