برق یار شو

داستان برقیارانی که تا امروز به ما پیوستند

من رضا هستم. با همسر و دو فرزندم زندگی می‌کنم. در یک شرکت کارمندم. چند وقتی بود برای بالابردن میزان درآمدم، به شغل دوم فکر می‌کردم. مسافرکشی اولین گزینه بود، اما خب واقعا حوصله ترافیک و رانندگی در این خیابان‌های شلوغ را نداشتم و از همه مهم‌تر، من یک مهارت فنی بلد بودم. برقیار یک شغل دوم‌ پردرآمد را نصیبم کرد.

برق یار شو

من حمید هستم. در محله‌مان یک مغازه الکتریکی کوچک دارم. خیلی وقت بود که دلم می‌خواست دایره مشتری‌های مغازه و خدماتم را بزرگ‌تر کنم، تا مشتری‌هایم محدود به مردم محله نباشد. آشنایی با برقیار این امکان را به من داد تا نمایندگی برقیار در محله‌ام باشم.

من علی هستم. همیشه دوست داشتم کسب و کار خودم را داشته باشم و برای خودم کار کنم. مهارت فنی‌ خوبی هم دارم بخصوص در تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی، اما متاسفانه به علت نداشتن سرمایه کافی برای اجاره مغازه و خرید ابزار مورد نیاز، مجبور بودم برای دیگران کار کنم. اما امروز با وجود برقیار، من به آرزویم دست پیدا کرده‌ام.

برق رسان

من مهنازهستم. مثل همه دانشجوها پیدا کردن یک شغل پاره وقت با درآمد خوب، تبدیل به دغدغه اصلی زندگی‌ام شده بود. البته به غیر از دروس تئوری دانشگاه، مهارت و تخصص خاصی هم نداشتم. تا اینکه متوجه کارگاه‌های آموزشی آنلاین برقیار شدم، برقیار، علاوه بر آموزش مهارت و تخصص، شغل پاره وقت با درآمد خوبی هم نصیبم کرد. اما مهم‌ترین نکته در برقیار، نگاه برابری است که به خانم‌ها و آقایان دارد.

هرکدام از برقیاران داستان‌های خودشان را دارند، شاید شما هم مثل این افراد به دنبال پیشرفت در شغل و درآمد خود هستید. در حال‌ حاضر که قیمت انواع کالاها رو به بالا رفتن است و توان خرید مردم کمتر شده، مردم گرایش بیشتری به تعمیر کردن وسایل برقی خود پیدا کرده‌اند.

برقیار سامانه معرفی متخصص در محل در سراسر تهران است. ما بدنبال برق کاران، تعمیرکاران و سرویس کاران در شش حوزه برق، تاسیسات، لوازم خانگی، موبایل، کامپیوتر و برق خودرو در سراسر استان تهران هستیم. پس اگر شما نیز دارای همچین تخصصی هستید، با ما می‌توانید همکاری کنید.

هیچ‌وقت اجازه ندهید چیزی شما را از آنچه رؤیای‌ انجام دادنش را دارید، بازدارد. پس همین حالا دست به کار شوید و فرم برقیار شو را تکمیل کنید.

چرا شما باید برقیار شوید؟

قیمت گذاری توسط خودِ برقیار

عدم پرداخت وجه برای معرفی خدمت

کمیسیون کمتر به ازای کار بهتر

انجام کار در زمان دلخواه

برای پیوستن به برق یاران این مجموعه با شماره ۰۲۱۴۲۸۱۰ تماس بگیرید و یا فرم ذیل را تکمیل نمایید.
فرم ثبت نام برق یاران
صفحه 1 از 3

لطفا استان محل سکونت خود را از لیست ذیل انتخاب کنید

نام شهر محل سکونت خود را وارد نمایید

لطفا مهارت های برقی خود را از لیست ذیل انتخاب نمایید

لطفا مهارت های تاسیسات خود را از لیست ذیل انتخاب نمایید

لطفا مهارت های کامپیوتر و الکترونیک خود را از لیست ذیل انتخاب نمایید

لطفا مهارت های لوازم خانگی خود را از لیست ذیل انتخاب نمایید

لطفا مهارت های برق خودرو خود را از لیست ذیل انتخاب نمایید

در صورتیکه مهارت شما در آیتم های بالا وجود ندارد آن را در باکس زیر تایپ کنید:

تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۹