لامپ LED

تاریخ: 25 خرداد 98

Share on twitter
Share on telegram

10 دلیل مهم برای اینکه چرا باید از لامپ LED استفاده کنید؟

برای هر خانه یا اداره‌ای روشنایی نکته مهمی است، در همین راستا میزان روشنایی با اینکه از الویت‌های بالا محسوب می‌شود اما میزان مصرف انرژی و کیفیت هم در لامپ‌ یا چراغ‌ها،دغدغه‌ی بسیاری از افراد در انتخاب‌هایشان است. به همین منظور لامپ LED باید به خوبی شناخته شود.

در نسل‌ جدید تجهیزاتِ روشنایی یعنی لامپ‌های LED دارای مزیت‌های زیادی هستند. طیف انتخابیِ لامپ‌های LED بسیار زیاد است، مدل‌هایی چون لامپ ال ای دی نواری ، لامپ LED حبابی ، لامپ ال ای دی خودرو یا هر نوع دیگری که در بازار وجود دارد.در این اینفوگرافیک سعی شده تا ده مزیت عمده‌ی این محصولات آورده شود تا شما به عنوان یک تصمیم گیرنده چه در محل سکونت خود و چه در محل کارتان به بهترین نتیجه ممکن دست یابید.

1

طول عمر طولانی

لامپ‌های LED دارای طول عمر کارکردی بیش از 100،000 ساعت دارند.

2

کارآمدی انرژی

لامپ‌های LED کارآمدترین راه برای روشنایی و نورپردازی با تخمین 80 تا 9 درصد کارآمدیِ انرژی در مقایسه با لامپ‌های سنتی و مرسوم حبابی است

3

دوستار محیط زیست

در مواد سازنده لامپ‌های LED هیچ گونه سمی استفاده نشده و 100 درصد کاملا قابل بازیافت است. همچنین به شما کمک می کند تا carbon footprint خود را تا یک سوم کاهش دهید.

4

کیفیت دائمی

لامپ‌های LED به طور باور نکردنی با کیفیت هستند و از موادی ساخته شده اند تا در بدترین شرایط مقاومت بالایی از خود نشان دهند.

5

انتشار پایین UV

روشنایی لامپ LED نور مادون قرمز بسیار کمی تولید می کند و نور UV آن در حد صفر است. این مزیت در سلامتی پوستی و همچنین بینایی افرادی که در اتاق هستند، تاثیرگذار بوده و نسبت به لامپ‌های سنتی بیماری‌های پوستی و بیماری انسان‌ها را کاهش می‌دهد

6

طراحی قابل انعطاف

لامپ‌های LED به هر شکلی ترکیب می شوند تا بتوانند روشنایی با کیفیت تری را تولید کنند.

7

کارکرد در دماهای بسیار بالا و بسیار پایین

لامپ‌ LED برای کاربرد در دماهای پایین (گرم) و همچنین بسیار پایین (سرد) خارج از ساختمان ایده‌آل است.

8

تقسیم نور

یک لامپ‌ LED به گونه‌ای طراحی شده است که نور خود را متمرکز کند و به یک منطقه خاص حتی بدون استفاده از بازتابنده، برای دستیابی به  کاربرد با کیفیت‌تری نسبت به نورپردازی‌های متداول، هدایت شود.

9

نوردهی فوری و قابلیت تغییر وضعیت بسیار بالا

 لامپ LED به سرعت روشن می‌شود و زمانی که روشن است برای هر نوع نوردهی مزایای بالایی دارد .

10

ولتاژ پایین

منبع انرژی ولتاژ پایین برای روشنایی LEDیک مزیت عالی دیگر محسوب می‌شود.

برقیار سامانه معرفی متخصص در سراسر تهران است که نیروهای متخصص در زمینه برق، تاسیسات، کامپیوتر و موبایل به افرادی که نیاز به نصب، راه اندازی، سرویس، نگهداری و تعمیر دارند را معرفی می‌نماید. راه‌های ارتباطی با برقیار برای کسانی که مشکل برقی دارند هم از طریق شماره‌های ۰۹۱۲۰۷۲۴۴۰۱ (در 24 ساعتِ شبانه روز) یا ۰۲۱۴۲۸۱۰ (در ساعات اداری) است. و همچنین می‌توانید از طریق فرم درخواست برقیار متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید.

deb6ec17-0d3e-45be-9fa9-603dc097dff0
فرهاد اسکندری

خلاق و کنجکاو،مهندس به تمام معنی. نمی گه کار چطور انجام میشه، می گه می خوای کار چطور انجام بشه.

تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۹