نصب پکیج دیواری

نصب پکیج دیواری ، از آشپزی تا رقص

نصب پکیج دیواری قرار است کأنه آشپزی، برایتان دلچسب شود ( اگر آشپزی برایتان دلچسب نیست، یک کار دلچسب دیگر را متصور شوید!). اما چگونه قرار است این اتفاق بیافتد؟ نحوه نصب پکیج دیواری را می خواهیم با زبانی دیگر به شما آموزش دهیم. حقیقتا آموزش نصب پکیج دیواری قرار است کأنه آموزش رقص، شما را سر کیف بیاورد ( اگر آموزش رقص به شما کیف نمی دهد، آموزش دیگری را متصور شوید!).

آماده اید؟ برویم ببینیم این نصب پکیج دیواری چه در دل دارد که می تواند این همه محاسن داشته باشد.

نصب پکیج دیواری
نصب پکیج دیواری

راهنمای نصب پکیج دیواری

توصیه اکید ما به شما این است که برای نصب پکیج دیواری یک تکنسین مربوطه کنار دستتان باشد. زیرا این کار ریزه کاری زیاد دارد و توجهات ویژه ای را می طلبد که چنانچه ناشی بوده و با آن آشنایی نداشته باشید، مشکلات بزرگی برایتان پیش خواهد آمد. اینکه هزینه نصب پکیج دیواری را متقبل شوید بهتر است تا بابت خراب کاریتان هزینه های گزافی پرداخت کنید. بله می دانیم ممکن است همه فن حریف باشید، ولی این یکی را بیخیال!

کارتو به برقیار بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

با برقیار تماس بگیر

در کوتاهترین زمان قیمت بگیر

و اما آن ریزه کاری ها و نکاتی که می بایست توجه شود، کدامند؟

۱ – بررسی لوله کشی رفت و برگشت رادیاتورها

۲ – بررسی لوله کشی گاز

۳ – بررسی نصب رادیاتورها

۴ – بررسی وجود اکسیژن کافی در محل نصب

۵ – بررسی سیستم برقی جهت برق رسانی به دستگاه

۶ – فاصله دستگاه تا سوراخ دودکش ۴۰ سانتی متر

۷ – قطر لوله دودکش ۱۵ سانتی متر

۸ – ارتفاع استاندارد دودکش ساختمان ۴ متر

۹ – روشن بودن سنسور دود

۱۰ – بررسی صحت در لوله کشی آب شهری

بالاتر درباره همه فن حریف ها صحبت کردیم. اگر جزو این دسته از افرادید، مقاله ” آموزش تعمیر ماشین لباسشویی برای آقایان همه فن حریف! ” مخصوص شماست.

حالا متوجه شدید چرا گفتیم برای نصب پکیج دیواری از راهنمایی تکنسین های مربوطه استفاده کنید؟ اگر همچنان قانع نشدید، پس در ادامه یک سری وظایف را به شما می سپاریم که بایستی آن ها را انجام دهید. اگر مهارت و توانایی اش را دارید، بسم الله!

شما باید پیش از نصب دستگاه، مقداری دود در محل ایجاد کنید تا میزان مکش دودکش را بسنجید. اگر دودکش گرفتگی داشت، سریعا آن را رفع کنید.

قبل از نصب پکیج دیواری باید از یک محافظ برق استفاده کنید تا در زمان قطع و وصل ناگهانی برق، دستگاه آسیب نبیند.

یک رسوب زدای مغناظیسی در مسیر ورودی آب سرد قرار دهید.

مهمترین کار شما، گرفتن نشتی از لوله های گاز است. خیلی با احتیاط این کار را انجام دهید. از طریق پیچ های کنترلر دستگاه، می توانید نسبت به عدم نشتی گاز، مطمئن شوید.

جعبه دستگاه را باز کنید و طبق دفترچه راهنما عمل کنید. همچنین در داخل دفترچه، به کمک یک شابلون به شما گفته شده که چگونه آن را روی دیوار نصب نمایید. کارهایی که می بایست در این مرحله انجام دهید، به تفصیل در مقاله ” نصب پکیج؛ نشانه ی استقلال شماست!  ” گفته شده. لذا از تکرار پرهیز می کنیم و نکاتی را پیرامون نصب پکیج دیواری به شما آموزش می دهیم که تازگی داشته باشد.

اکنون که نصب پکیج دیواری شما به پایان رسیده، یک پیشنهاد خلاقانه برایتان داریم. اگر پکیج شما داخل کابینت قرار دارد که هیچ، ولی اگر بدون هیچ حفاظی آن را به دیوار نصب کرده اید، به شما توصیه می کنیم آن را رنگ آمیزی کرده یا به کمک برچسب های متنوع، به آن شکل و شمایل جذابی ببخشید. باور کنید خیلی کسل کننده است دیدن یک دستگاه بی روح، سفید و عبوس، داخل آشپزخانه ای که باید منبع انرژی باشد. اگر با ما موافق هستید، پس سریعا دست به کار شوید. البته الان نه! بعد از اتمام این مقاله.

در آخر...

مطالب گفته شده:

۱ – رعایت برخی نکات حین نصب پکیج دیواری

۲ – چگونگی نصب پکیج دیواری

۳ – ایجاد محیطی پر انرژی در آشپزخانه

نصب پکیج دیواری

همانطور که مشاهده کردید، روش نصب پکیج دیواری ساده و مختصر عنوان شد. اگر سرانجام به حرف ما رسیدید و تصمیم گرفتید برای نصب پکیج دیواری از یک کاربلد در کنار خودتان استفاده کنید یا از او مشورت بگیرید، توصیه ما به شما تکنسین های برق یار است که می توانند با مشاوره ی رایگان، کمک بسزایی کنند.

درضمن!  یادگیری یک مهارت جدید، دلچسب است و ایجاد فضایی جدید در محیط خانه، کیف دهنده! قبول دارید؟

تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۹