درباره برق یار

درباره برق یار

برق یار سامانه تخصصی در حوزه برق و انرژی است که علاوه بر فروشگاه تجهیزات برقی در حوزه تجدیدپذیر، در گروه آموزش آنلاین در حوزه برق و انرژی و در گروه خدمت رسانی به شرکت‌های اداری و تجاری نیز فعالیت دارد. بنابراین برق یار در سه گروه مذکور به صورت زیر خدمات ارائه می‌دهد:
گروه اول مربوط به فروشگاه اینترنتی برق یار در حوزه فروش تجهیزات تجدیدپذیر همچون اینورتز، شارژ کنترلر، پنل خورشیدی، توربین و سایر تجهیزات است. فروشگاه برق یار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است.
گروه دوم، آموزش آنلاین برق یار نیز در زمینه‌های راه اندازی، اجرا، سرویس، نگهداری و تعمیرات در حوزه‌های مختلف برق و انرژی‌ تجدید پذیر فعالیت دارد. همچنین برق یار دارای مدرک رسمی از سوی آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران جهت برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه برق و انرژی است.
گروه سوم، مربوط به خدمات برقی است که مخاطبین آن شرکت‌های اداری و تجاری هستند که نیاز به خدمات در حوزه برق و انرژی (نصب، اجرا، راه اندازی وسایل و تجهیزات برقی تجدیدپذیر همچون پنل‌های خورشیدی، بادی، کارهای تاسیسات و …) دارند.

لازم به ذکر است تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه برحسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. کلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت پیشگامان بهره وری انرژی رایکا به شماره ثبت ۴۹۰۰۲۴ می باشد.

برق یار

شما هم به دنبال یک تعمیرکار یا سرویس‌کار مطمئن می‌گردید؟ شما هم در محلِ زندگی خود از یک مغازه الکتریکی به دیگری سرگردان هستید؟ شما هم نیاز به متخصصین مورد اعتماد دارید؟ جای درستی آمدید. برق‌یار، استارتاپی در زمینه خدمات برقی در محل است. خدمات برقیار برای تمام کسانی است که در خانه یا شرکت خود مشکلاتی در زمینه تعمیر، سرویس و نصب هر وسیله برقی دارند.

ارتباط با ما

۸۸۹۱۴۱۹۵ – ۰۲۱

۴۲۸۱۰ – ۰۲۱

۰۹۱۲۰۷۲۴۴۰۱

info@barghyar.com

هفت تیر کوچه قابوسنامه خیابان زهره پلاک ۳۱


تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۷