لوگو برقیار

درباره برق یار

برق یار، یار برقی شما

برق یار یک شهرک با سه فاز مختلف است. برق یار محیطی ایجاد نموده تا هم خدمت ثبت کنید، هم تجهیزات مورد نیاز را بخرید و هم آموزش ببینید. در فاز اول برق یار استارتاپی در زمینه‌ی خدمات در محل برای افرادی است که نیاز به خدمت‌ برقی در خانه یا اداره‌ی خود دارند. در فاز دوم برای کسانی است که می‌خواهند دانش و مهارت‌های خود را به صورت عملی ارتقا دهند. در فاز سوم فروشگاهی است برای متخصصین تا از آن تجهیزات و وسایل مورد نیاز خود را با تخفیف خرید کنند.

سامانه برق یار توانسته هر سه فاز را برای متخصصین خود در یک “سفر برقیاری” ایجاد کند.

درباره برق یار

سامانه برقیار

این فاز مربوط به خدمات برقی است که مخاطبین آن منزل‌ها،  ساختمان‌ها، شرکت‌های اداری و تجاری هستند که نیاز به خدمات در حوزه برق (تعمیر، سرویس، نصب، اجرا و راه‌اندازی) دارند.

درباره برق یار

دانشیار

آموزش‌های آنلاین در زمینه‌های راه اندازی، اجرا، سرویس، نگهداری و تعمیرات در حوزه‌های مختلف و تخصصیِ برق و انرژی‌ تجدیدپذیر است. همچنین برق یار دارای مدرک رسمی از سوی آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران جهت برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه برق و انرژی است.

درباره برق یار

فروشگاه برقیار

این فاز مربوط به فروشگاه اینترنتی برق یار در حوزه فروش  آنلاینِ تجهیزات برقی، تاسیسات و… است. فروشگاه برقیار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و روالِ کاری آن به این صورت است که متخصصین وارد “باشگاه برقیاران” می‌شوند و برای خرید تجهیزات از تخفیف‌های برقیاری بهره‌مند می‌شوند.

داستان برق یار

روزی روزگاری آدم‌ هایی در شهر تهران زندگی می‌کردند که روزانه مشکلات برقی در خانه یا محل کار برایشان پیش می‌آمد. یکی کولر گازی‌ خانه‌اش نیاز به سرویس داشت اما سرویس‌کاری را نمی‌شناخت. دیگری گوشی موبایلش می‌سوخت اما به خاطر شغلش فرصت نداشت آنرا به تعمیر گاه ببرد. آقای مهندسی بود که صفحه نمایش لپتاپش از کار افتاده بود و به تعمیر کار یا عتماد نمی‌کرد که لپتاپش را برای تعمیر به او بسپارد. 

دیگری تازه عروس و دامادی بودند که نگران نصب و راه اندازی جهیزیه‌اشان (مثل یخچال، ماشین لباس‌شویی، لوستر و …)درخانه نوی خود بودند. دیگری آقای مدیر مجتمع مسکونی بود که به تازگی با سرویس کار دیزل ژنراتور، به‌مشکل خورده بود و به دنبال یک متخصص برای سرویس ماهانه می‌گشت. هزاران فرد دیگر هم درجستوجوی متخصصین ماهر هستند.

آن ها با برق یار آشنا شدند. به وبسایت برق یار رفتند و خدمت مورد نیازش انرا ثبت کردند. متخصص در زمان کم برای بازدید اولیه (رایگان) می‌آمد و قیمت‌ گذاری می‌کرد. در انتها قهرمانان داستان ما خوشحال بودند که توانسته بودند از این چالش‌های برقی با قدرت عبور کنند.

چرا برق یار؟

اشتغال زایی در حوزه برق

همکاری با متخصصین در حوزه های مختلف

ارزیابی متخصصین

گزینش چند مرحله ای متخصصین جهت وارد شدن به سامانه برق یار

کیفیت در ارائه خدمت

تماس با مشتریان پس از انجام کار و برآورد کیفی متخصصین (فنی و رفتار)

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تماس با شماره ۰۹۱۲۰۷۲۴۴۰۱ در ساعات غیر اداری

ارتقای مهارت های فردی

آموزش های حضوری و غیر حضوری برای افراد علاقه مند به کسب دانش و مهارت

آموزش و پرورش متخصصین

برگزاری دوره های آموزشی برای متخصصین

چشم انداز برق یار

برقیار رسماً خدمات خود را از آبان ماه سال ۱۳۹۷ در بعضی از محله‌های تهران هم در حوزه‌های عمومی و هم در حوزه‌‌های تخصصی برق آغاز کرد. چشم انداز برق‌یار خدمت رسانی به تمام مناطق ایران است.

چشم انداز برق یار

تیم برق یار

با ما در ارتباط باشید

تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۹