ماشین لباسشویی

تاریخ: 27 خرداد 98

Share on twitter
Share on telegram

شش نکته در انتخاب ماشین لباسشویی که باید در نظر گرفت!

اگر به دنبال خرید ماشین لباسشویی هستید برای یک انتخاب خوب و هدفمند باید از انواع ماشین های لباسشویی مطلع باشید و بدانید که کدام یک از ماشین لباسشویی های موجود، نیاز شما را پاسخ می دهد. بنابراین بهتر است قبل از آن که به قصد خرید ماشین لباسشویی از منزل خارج شوید، این شش مورد را مطالعه کنید:

1. ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک؟

  • این انتخاب وابسته به نیاز شما همچنین مقدار پولی است که برای خرید ماشین لباسشویی در نظر گرفته اید. به عنوان مثال اگر شما به دنبال تنظیمات و نحوه شست و شوی بیشتر و متنوع هستید، باید از ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک بهره ببرید.
6 Points to chooseالغعت

2. چرخه خشک کردن لباس!

بر اساس اینکه چه لباس هایی با چه نوع جنس و پارچه ای نیاز به شست و شوی دارد میزان سرعت خشک کردن ماشین لباس شویی نیز بر حسب RPM متغیر است. سرعت خشک کردن لباس های نازک و ظریف به حدود 300 تا 500 دور بر دقیقه و لباس های ضخیم تا 1000 دور بر دقیقه نیز می رسد.

3. سایز!

ماشین لباسشویی هایی که محل ریختن لباس ها در بالای ماشین لباسشویی تعبیه شده از ماشین لباس شویی های در از جلو، باریک تر هستند. برای گذاشتن ماشین لباسشویی محدودیت فضا وجود دارد یا آن که به ماشین لباسشویی با سایز بزرگتر و با ظرفیت بالاتر احتیاج است؟

4. ظرفیت لباس!

اگر خانواده ای پر جمعیت با لباس های زیاد هستید، بهتر است که از ماشین لباسشویی با ظرفیت بالاتر استفاده کنید در غیر این صورت، ماشین لباسشویی هایی با ظرفیت کمتر برای شما گزینه ی مناسب تری است.

6 Points to choose352utugh

5. به خشک کن لباس نیاز دارید؟

اگر زندگی پر مشغله ای دارید و زمانی برای آویزان کردن لباس های شسته شده ندارید، ماشین لباسشویی با خشک کن داخلی انتخابی درست و مناسب برای شماست.

6. جنس محفظه ی لباس

محفظه ی لباس از لحاظ جنس و آلیاژ به کار رفته متنوع است. پلاستیکی، آهن ضدزنگ یا حتی فلزات روکش شده. که در این میان آهن ضدزنگ از سایرین گران تر و با دوام تر و فلزات روکش شده ارزان تر و کم دوام تر می باشد.

برق یار سامانه معرفی متخصص در سراسر تهران است که نیروهای متخصص در زمینه لوازم خانگی، برق، تاسیسات، کامپیوتر، موبایل و برق خودرو به افرادی که نیاز به نصب، راه اندازی، سرویس، نگهداری و تعمیر دارند را معرفی می‌نماید. راه‌های ارتباطی با برقیار برای کسانی که مشکل برقی دارند هم از طریق شماره‌های 09120724401 (در 24 ساعتِ شبانه روز) یا 02142810 (در ساعات اداری) است. و همچنین می‌توانید از طریق فرم درخواست برق یار متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید.
علیرضا گودرزی
علیرضا گودرزی

واسش جالبه که با توجه به رشته تحصیلی و تجربیات فنی که داره بتونه محتوای خوندنی و کاربردی بنویسه

تمامی حقوق برای مجموعه برق یار محفوظ است. ۱۳۹۹